sestdiena, 2009. gada 25. jūlijs

26.jūlijā spēlējam airsoft Ozolniekos

Svētdienā, 26.jūlijā spēlēsim airsoft kādā fabrikā Ozolniekos. Spēle notiek no 14:00 līdz 17:00.

Plašāku informāciju par 26.jūlija airsoft spēli var atrast airsoft kalendārā.

piektdiena, 2009. gada 24. jūlijs

Airsoft ieroči un demonstrējumi airsoft stendā Bauskas svētkos 25.jūlijā

Sestdien, 25. jūlijā no 08:00 līdz 17:00 apciemo mūsu stendu Bauskas pilsētas svētkos, izmēģini airsoft ieročus un uzzini daudz jauna par airsoft!

Papildus informāciju par 25.jūlija airsoft demonstrējumiem Bauskā meklē airsoft kalendārā.

sestdiena, 2009. gada 18. jūlijs

Airsoft spēle Madonā Mārcienas karabāzē 22.jūlijā

Trešdien, 22.jūlijā, airsoft spēlējam netālu no Madonas. Spēles notiek no 18:00 līdz 21:00.

Plašāku informāciju par 22.jūlija airsoft spēli Madonā var atrast airsoft kalendārā

ceturtdiena, 2009. gada 16. jūlijs

Airsoft spēle Bolderājā 17.jūlijā

Piektdien, 17.jūlijā, airsoft spēlējam Bolderājā. Spēles notiek no 08:00 līdz 17:00.

Plašāku informāciju par 17.jūlija airsoft spēli Bolderājā var atrast airsoft spēļu kalendārā

Airsoft spēle Ozolniekos 16.jūlijā

Ceturtdien, 16.jūlijā, airsoft spēlējam Ozolniekos, Veselības takā. Spēles notiek no 10:00 līdz 23:00.

Plānotas dažadu spēļu simulāciju izspēle, piemēram, spēle līdz pēdējam izdzīvojušajam un bāzes iekarošana.
Plašāku informāciju par 16.jūlija airsoft spēli Ozolniekos var atrast airsoft spēļu kalendārā

sestdiena, 2009. gada 11. jūlijs

Airsoft ieroči

Airsoft munīcija
Airsoft ieroči šauj ar 0.12-0.3g smagām bumbiņām, kam, salīdzinot ar peintbola lodītēm, ir savas priekšrocības un mīnusi. Bumbiņas nav tik lielas, līdz ar to trāpījuma sāpju līmenis ir mazāks. Lodītes arī nestrēgst krūmos, kā tas mēdz notikt peintbola laukumā. Lai gan airsoft bumbiņas neatstāj krāsu traipus, cilvēki agrāk vai vēlāk parasti saprot, ka, jo godīgāks ir spēlētājs, jo interesantāka kļūst spēle. Pēc trāpījuma, kas sliktākajā gadījumā sāp kā ass kniebiens, spēlētājam ir jāpamet kaujas lauks ar paceltām rokām. Airsoft spēli var spēlēt jebkurā teritorijā, jo ieroči neatstāj krāsu traipus.

Airsoft lodīšu veidi:
-0.12g – tiek izmantotas granātās un pistolēs
-0.20g – tiek izmantotas automātiskajos ieročos
-0.12g – tiek izmantotas snaipera ieročos
Snaipera ieroču lodīšu svars ir lielāks, lai snaipera ieroči varētu šaut tālāk un precīzāk par automātiskajiem ieročiem. Automātiskais ierocis spēj šaut līdz 120 metru attālumam.


Airsoft ieroči veidi

Atvelkamie ieroči
Airsoft atvelkamie ieroči ir jāpārlādē pārvelkot pēc katra izšautā šāviena. Bieži sastopamas pistoles, vinčesteri un snaipera šautenes.

Gāzes ieroči
Gāzes ierocis darbojas uz tāda pat principa kā peintbola ierocis. Šis airsofta ieroču tips nav īpaši iecienīts spēlētāju vidū, jo gāzes uzpilde sastāda papildus izmaksas.

Elektriskie ieroči
Elektriskie airsoft ir visplašāk pielietotie ieroči airsoft laukumā. Tokyo Marui G.A.S.P tirgus izpētē, kurā tika anketēti 4861 airsoft spēlētāji, secināts, ka 97% spēlētāju lieto tieši elektriskā tipa ieročus. Šie ieroči darbojas uz baterijas, kas parasti ir 8,4v 1250mAh mini-U NiMH. Jebkuru ieroci var aprīkot arī ar citu, spēcīgāku bateriju. Šo bateriju lādēšana aizņem apmēram 1 stundu. Lietošanas ilgums pēc uzlādes atšķiras, jo to ietekmē gaisa temperatūra, ieroča veids, šaušanas apjoms un baterijas nolietojums. Mūsu pieredze rāda, ka spēlējot ar AK A1 ieroci, 20 grādu temperatūrā ar vienu baterijas uzlādi var izšaut vismaz 1200 lodes.

Papildus ekipējums
Pats nepieciešamākais ekipējums ir ierocis, baterija, lādētājs, magazīna, munīcija un brilles. Būtībā ar šīm lietām pietiek, lai varētu uzsākt spēli. Ja airsoft spēli gribat baudīt augstākā līmenī, vajadzētu piemeklēt spēles videi piemērotu maskēšanās apģērbu. Ja plānojat spēlēt airsoft lielākās kompānijās un padarīt šo spēli krietni interesantāku, jāiegādājas kompakta, viegli lietojama rācija ar hands-free sistēmu.

trešdiena, 2009. gada 8. jūlijs

Kas ir airsoft?

Airsoft ir militāra piedzīvojumu spēle, spēlētājs var iejusties spiega, aģenta vai pat kamikadzes lomā un izbaudīt adrenalīna pilnas kaujas sajūtas, taču bez asins izliešanas.
Airsoft spēles vēsture sākās 1980. gadā Japānā. Drīz pēc tam, deviņdesmitajos gados, airsoft strauji izplatījās pārējā pasaulē, Eiropā un Amerikā.


Dažkārt airsoftu pielīdzina peintbola (paintball) spēlei, taču airsoft ir krietni autentiskāka un militārāka spēle, un airsoft ļauj izbaudīt daudz asākas izjūtas. Airsofta spēles mērķis ir iznīcināt pretinieku komandu, lietojot šaujamieročus un citus ieročus (granātmetējus, granātas, mīnas u.c.). Airsoft ieroči ir reālu ieroču kopijas, kas šauj ar plastmasas bumbiņām.


Vairāk informācijas par airsoft spēli var atrast šeit - Kas ir airsoft?